Rüyada meyhane görmek

Rüyada meyhane görmek, bazı insanların kötü davranışlarına maruz kalacağınıza tabir edilir. Bazen de meyhane görmek, sıkıntıdan genişliğe, üzüntü ve kederden kurtulmaya ve hizmetçiye tabir edilir. Bazen de meyhane görmek, bazı kimselerin nezaketsiz ve İcaba muamelelerine hedef olarak çok üzüleceğinize tabir edilir.

Rüyada meyhanede içki içmek, kimseye zararı dokunmayan kendi halinde iyi yürekli bir insan olduğunuza ve fakat bu halinizin karşınızdakiler tarafından korkaklığınıza ve zavallılığınıza verildiğine tabir edilir.

Rüyada meyhane işletmek, kendinizi zevk ve eğlenceye vererek aileniz efradını ve işlerinizi ihmal edeceğinize tabir edilir.

Rüyada meyhaneden çıktığınızı görmek, içine düştüğünüz kötü durumdan kurtulacağınıza tabir edilir.

Meyhane nedir: İçki satılan ve içilen yer, içkievi.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

meyhane

Rüyada meyhane görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status