Rüyada masa görmek

Rüyada masa görmek, aile saadetinizin her gün biraz daha artacağına tabir edilir. Rüyada üstü yiyeceklerle dolu bir masa görmek, çok çalışarak yorgun ve bitkin düşeceğinize, nimet ve bolluğa tabir edilir. Rüyada üstü boş masa görmek, fakirliğe tabir edilir.

Rüyada yemek masası etrafında ailece yemek yemek, evinize gelecek bir misafirin saadetinizi ve rahatınızı kaçıracağına tabir edilir.

Rüyada masa başında yazı yazmak, sonunu düşünmeden birçok ağır masrafların altına gireceğinize tabir edilir.

Masa nedir: Bir destek üzerine oturtulmuş bir tabladan oluşan mobilya; belli konularla ilgili işlerin görüldüğü bölüm. Aynı masada oturanların tümü: bizim masa sanatçıdan rumeli türküleri istedi . iç içe geçme ayaklarıyla yüksekliği ayarlanabilen masa biçiminde atlama arası.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

masa

Rüyada masa görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status