Rüyada mahzen görmek

Rüyada mahzen görmek, hamile kişiye, borcunuz varsa, miktar ne olursa olsun onu ödemek imkânına kavuşacağınıza yorumlanır. Rüyada mahzenin yıkıldığını veya tamamen kapanmış olduğunu görmek, hasta bir yakınınızın vefaat edeceğine yorumlanır.

Rüyada mahzene hapsedildiğinizi görmek, hastanızın vefatına veya o yılınızı sıkıntı içinde geçireceğinize yorumlanır.

Rüyada mahzendeki yemeğine çöp veya toprak olduğunu görmek, hububat ve yiyeceklerin fiyatının düşeceğine.

Rüyada mahzendeki yiyecek ve hububatın yandığını görmek, hububat gibi şeylerde kıtlık olur veya çekirge gibi zararlı şeylerin çıkacağından korkulacağına işaret eder.

Rüyada mahzende bulunan malların hurma veya gibi şeyler olduğunu görmek, mahzende bulunan hububat ve yiyeceğin fiyatı hurma ve şekerin fiyatı gibi yüksek olacağına yorumlanır.

Rüyada mahzen veya çukura düştüğünü görmek, hasta ise, ölür. Gemide ise boğulur. Yolculukta ise, yolu kesileceğine işaret eder.

Rüyada yer altında mahzen görmek, kefil olmaya ve ödemeye yorumlanır.

Mahzen görmek, yapılarda yeraltı deposu.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

Rüyada mahzen görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status