Rüyada gelinlik görmek

Rüyada gelinlik görmek, rüyada gelinlik giymek, bekar ise hemen evlenir. Rüyada temiz gelinlik görmek, mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe tabir edilir. Rüyada siyah gelinlik görmek, evliliğinizde karşınıza çıkacak sorunlara tabir edilir.

Rüyada geliklik diktirmek görmek

kısmetinizin artmasına, sevdiklerinizle uzun ve mutlu bir hayat süreceğinize tabir edilir.

Rüyada kirli gelinlik görmek

şansınızın azalmasına, sevdikelrinizle aranızda huzursuzluk olacağına, arkadaşlarınızla bozuşmaya, bekar iseniz sevdiğiniz kişi ile aranızda sorunlar çıkacağına tabir edilir.

Rüyada gelinlik sıkması görmek

Sevdiğiniz kişi ile aranızda sıkıntılar oluşmasına, bazı kıskançlıklar olacağına sevdiklerinizden uzaklaşmaya tabir edilir.

Rüyada yırtık gelinlik görmek

kısa süreli problemler veya sıkıntılar çekeceğinize, evli iseniz aile içerisinde ufak tartışmalar olacağına, bekar iseniz bir süre daha evlenmeyeceğinize tabir edilir.

Gelinlik nedir: Gelin olma durumu; gelin olma çağına gelmiş (kız). Gelin giysisi; gelin için hazırlanmış. Gelin giysisi yapmaya uygun (kumaş).

rüyada gelinlik görmek tabiri

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

gelinlik

Rüyada gelinlik görmek ile ilgili diğer rüyalar

4 görülen rüya

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status