Rüyada garson görmek

Rüyada garson görmek, lokanta veya kahvehane garsonu görmek, pek yakında önemli bir mektup alarak çok sevineceğinize işaret eder. Rüyada garsonluk yaptığınızı görmek, dostlarınız ve yakınlarınız arasında hal ve hareketlerinizi beğenmeyenlerin çoğaldığını, onlara karşı tutumunuzu değiştirmeniz ve kalplerini kırmamaya dikkat etmeniz gerektiğine delil sayılır.

Rüyada garsonun arkadaşlarınızdan biri olarak karşınıza çıkması, ailenizden zor duruma düşen birisinin yardımına çağrılacağınıza işaret eder.

Rüyada garsonun lokantada kendisine yemek verdiğini görmek, memuriyete veya yeni bir işe başlayacağına işaret eder.

Rüyada garsonun kendisine su getirdiğini görmek, bir mal veya paraya kavuşacağına işaret eder.

Garson nedir: Lokanta, otel, pastane, kahvehane gibi yerlerde müşterilere hizmet eden kimse.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

Rüyada garson görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status