Rüyada gazino görmek

Rüyada gazino görmek, sıkıntıya ve bütün çalışmasına rağmen can sıkıntısının geçmediğine işaret eder. Rüyada gazinoda bulunarak eğlendiğinizi görmek, ne yapsanız ne etseniz kendinizi huzur içinde hissedemeyeceğinize, gönül ve ruh kırıklığınızın böylece daha bir müddet devam edeceğine ve aile hayatınızda da tam anlamıyla mutlu olamayacağınıza işaret eder.

Rüyada gazinoda şarkı söylediğinizi görmek, kederinin dağılacağına ve dünyada rahat bir ömür süreceğine yorumlanır.

Rüyada gazino sahibi olduğunuzu görmek, sebepsiz ve lüzumsuz yere yakınlarınızı ve dostlarınızı kırarak onların antipatisini kazanmakta olduğunuza yorumlanır.

Gazino nedir: Yemek yenilen, gösteri izlenen, kimi kez de oyun sergilenen eğlence yeri. Büyük kahvehane ve birahane.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

Rüyada gazino görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status