Rüyada eve yıldırım düşmesi

Rüyada eve yıldırım düşmesi, semtiniz halkının, birbiri arkasından gelecek felaketler yüzünden büyük bir ümitsizliğe ve karamsarlığa kapılacaklarına tabir edilir. Bazen de rüyada eve yıldırım düşmesi, aile efradınızdan birinin tehlikeli bir hastalığa tutulacağına, hasta ise öleceğine yahut maddi bir zarara uğrayacağına tabir edilir.

Rüyada evin bahçesine yıldırım düşmesi, bir ölüm haberi alacağınıza veya işlerinizin birdenbire bozulacağına tabir edilir.

Eve yıldırım düşmesi nedir: Gök gürültüsü ve şimşekle görülen, hava ile yer arasındaki elektriğin eve boşalması.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

eve-yildirim-dusmesi

Rüyada eve yıldırım düşmesi ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status