Rüyada dudaktan öpmek

Rüyada dudaktan öpmek, aile ve akrabaları temsil ederken alt ve üst dudak, akrabanın cinsi hakkında bilgi vermektedir. Alt dudak, kadın; üst dudak ise erkek akraba olarak yorumlanmaktadır. Ancak rüyada dudaktan öpmek veya birini dudağından öptüğünü görmek, etraftaki düşmanlara karşı galibiyet anlamı taşır. Genç bir bayan veya erkeği öpmek, sevinçli bir habere işaret olurken yaşlı bir kadının öpülmesi geçmişteki bir hatanın telafisi için birinden özür dilenmesi şeklinde tabir edilebilmektedir.

Rüyada dudaktan öpmek veya sevdiğinin dudağından öptüğünü görmek, büyük bir paranın geleceğini işaret etmektedir. Sevdiğini yanağından veya alnından öptüğünü gören rüya sahibinin helal yollardan para kazandığı ve yediği şeklinde yorumlanır.

Gösterişli bir kadını rüyada dudaktan öpmek ise rüya sahibi genç bir adam ise dul bir kadın ile aynı yatakta yatmak şeklinde yorumlanır. Hizmetçiyi öpmek ise patronu ile duygusal münasebetler yaşanacağı şeklinde tabir edilir. Bir kadının bir erkeği öptüğünü görmesi, kadının istediği ve hayalini kurduğu dünyalık mallara veya işlere sahip olacağı ve isteğinin olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

dudaktan-opmek

Rüyada dudaktan öpmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status