Rüyada dudak şişmesi

Rüyada dudak şişmesi, rüyaların bazen anlamı olabilir. Bazı rüyalar yol gösterici rüyalar olarak adlandırılır ve böyle rüyalar görürseniz mutlaka rüya tabirleri sözlüğüne bakarak bu rüyanızı anlamlandırmalısınız. Rüyada dudak şişmesi bereketli zamanların geleceğine, yakın zamanda hayra ve mutluluğa, sizi mutlu edecek işler yapacağınıza ve geliri yüksek bir iş ile kendinizi mutlu edeceğiniz anlamına göre yorumlanır.

Rüyalar rüya tabirleri sözlüğü ile yorumlanabilir ve siz de merak ettiğinize bakarsınız. Bazı insanlar görülen rüyaların geleceğe dair bazı sinyaller taşıdığına inanır. Siz de böyle bir rüya gördüyseniz anlamına kolayca bakabilir ve merakınızı da giderirsiniz. Rüyada dudak şişmesi mutlu haberler alınarak üzgün zamanların geride kalacağına işaret edilir. Planladığınız bir hayata ve ya işe kavuşacağınız anlamındadır.

Rüyada dudak şişmesi geçirilen bir zorluğun ardından rahata kavuşma anlamındadır. Siz de bu rüyayı gördüyseniz anlamına bakarsınız. Rüyaların bazen anlamları gerçekten gerçek hayata dair sinyal verir. Siz de bu anlamlara internetten bakabilirsiniz. Rüyaların anlamları internet üzerinden bulunabilir. Mutlaka bakın.

dudak-sismesi

Sadece 1 yorum kaldı Yorumlara git

  1. Gokce calgin /

    Bende ruyamda dudagimin şiştigini gordum ve ruya tabirinin dedigi gibide sikintili 3 seneden sonra galibiyetle sona erdi.ruyalarin her zaman bir sinyal verdigine inanirim cogu kez de onlara gore hayatimi yonlendiririm

Tabire yorum yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.