Rüyada domates salçası görmek

Rüyada domates salçası görmek, domatesin güzel ve kıpkırmızı olması halinde iyilik olarak yorumlanırken ekşi, yeşil veya tatsız olması sıkıntı ve olumsuz durumları ifade etmektedir. Rüyada domates salçası görmek ise define, toplu mal ve rızık anlamlarında tabir edilmektedir. Rüyada biber salçası görmek, zahmetle kazanılmış bir mal, acı biber salçası görmek de üzücü bir söz duymayı ifade eder.

Rüyada domates salçası görmek birkaç şekilde yorumlanmaktadır. Sıkıntıları hafifletecek durumlar olarak kabul edilebilirken küçük; iş görür bir parayı ifade eder. Domates salçası, birilerinin hak iddia etmesi veya bölüşülecek bir malın varlığını anlatır. Rüyada görülen salçanın rengine ve görünüşüne göre tabir edilmesi daha uygun olurken güzel renkli salçalar, sorunların çözüme ulaştırılacağını ifade etmektedir.

Rüyada domates salçası görmek, bazı durumlarda bazı sırları da anlatmaktadır. Et yemeğinin üzerine dökülmüş bir salça görmek, hileli veya tatsız bir durumu gizleyen bir kişi ya da koşulu ifade eder. Rüyada salça görmek, kişinin durumuna ve görülen salçanın rengine göre çok farklı şekillerde yorumlanabilmektedir.

domates-salcasi

Rüyada domates salçası görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status