Rüyada diş kırılması

Bazı rüya tabirleri halk arasında bilinmektedir. Aslında halk kendi başına bir rüya tabiri sözlüğü bile olabilmektedir. Rüyalar bazen hayırlı bazen hayırsız olarak yorumlanabilmektedir. Rüyada diş kırılması bu hayırsız görülen rüyalardan bir tanesidir. Rüyadaki dişler çoğu yorumcuya göre kişinin ailesini simgelemektedir. Bu dişlerin kırılması da o kişiyle ilgili kötü gelişmelerin olacağına delalet eder.

Rüyadaki diş bazen hayırlı bazen hayırsız olabilmektedir. Rüyada dişin gelişmesi mutluluğa hayırsa, o dişe bir şeyler olması da aynı şekilde hayırsızlığa işaret eder. Rüyada diş kırılması kişinin ya da hanesinden birinin hastalığına, işlerinin bozulmasına işaret edebilmektedir. Rüyadaki hangi dişin kırıldığını hatırlayabilmek tabir açısından önemlidir. Dişler ailedeki bireyleri temsil ettiği için kırılan dişler de onların sıkıntılarını ifade etmektedir.

Rüyada diş kırılması rüyayı gören kişiyi etkilemektedir. Toplum içerisinde hakim olan kötü inanış bu durumu ortaya çıkarmıştır. Rüyaların genel tabirinden ziyade her rüyaya özgü tabir yapılması gerekmektedir. Bu durum için de yorumcular hakkında bilgi almak gerekmektedir. Gerçekten yorum gücü olan bireylere yorum yaptırılmalıdır.

dis-kirilmasi

Rüyada diş kırılması ile ilgili diğer rüyalar

Bir Rüya

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status