Rüyada deftere yazı yazmak

Rüyada deftere yazı yazmak, genellikle iyiye yorumlanan bir rüya türü olup, yine de kötü durumları çağrıştırmaktadır. Rüyanızda yazı yazdığınızı görmek, hileye başvuracağınıza ve hilekârlık yaparak bazı şeyleri elde etme çabasına yorumlanır. Etrafınızdaki insanları kandırma çabasında olduğunuza ve bunun fark edilmesi ile sizin kötü bir kimliğe sahip olacağına delalettir.

Rüyanızda deftere yazı yazmak, başka yorumcular tarafından iyiye delalet eden bir durum olarak ta görülmektedir. Rüya sahibinin cüzdanının bereketlenmesi ve kasasının içini doldurması anlamını taşıyan bu rüya, rüya sahibinin önüne iyi işler çıkacağına ancak bazı kuruntularından dolayı bu işleri kaçıracağına da işaret eder. Bazı kötü alışkanlıklarınız ve kuruntularınız bu işleri kaybetmenize sebebiyet verebilir.

Bilgi sahibi olacağınıza da yorumlanacak bu rüya, yeni bilgiler öğrenmeye ve hayatınızın farklı aşamalarında bu bilgilere ihtiyaç duyacağınıza delalettir. Genel olarak meslek sahibi olacağınıza yorumlanır. Başarılı olabileceğiniz bu mesleklerde kasanız ve cüzdanınız para ile dolabilir ve ekonomik açıdan rahatlayabilirsiniz.

deftere-yazi-yazmak

Rüyada deftere yazı yazmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status