Rüyada dilenci kovmak

Rüyada dilenci kovmak, birçok anlama gelmektedir. Eğer rüyanızda dilenci kovuyorsanız uzun zamandan beri uğruna mücadele ettiğiniz bir başarıya ya da hasretini çektiğiniz bir sevgiliye kavuşmaya gönül işlerinizde refaha maddi kazanca emek harcamadan büyük bir gelire iş başvurusu yaptıysanız pozitif sonuçlanmasına ve ya devlette bir mevki sahibi olacağınızı müjdeler.

Bu rüyayı olumlu yönde yorumlayan âlimlerin yorumu ise şudur: Kişinin gördüğü rüya cefa çektikten sonra umduğu galibiyete, sıkıntılara göğüs gererek düşlediği mevkiye, sıkıntıları aşarak gözlediği onura, hatalarının ardından hak ettiği itibara yorulur. Olumsuz görenler ise bu olayın yorumunu karışık bir olayla karşılaşılacağına, düşmanlığını saklayan tanıdığa, kederden kurtulamamaya, fakirliğe, hilekâr bir insana yorulmaktadır.

İster negatif ister pozitif olsun insan rüyasının yorumunda neye inanırsa ondan etkilenir ve o sonuçta neticelendirir. Rüyalarımız kimi zaman bizi üzer kimi zaman mutlu eder ruh halimiz hangi şekilde ise sonucu da o şekilde bize geri dönecektir. Rüya da dilenci kovarak sıkıntılarınızı da kovabilir ya da sıkıntılarınızı çağırabilirsiniz.

dilenci-kovmak

Rüyada dilenci kovmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status