Rüyada dil şişmesi

Rüyada dil şişmesi, işlerinizin yolunda gitmeyeceğine işaret eder. Dil, rüyadaki anlamı; size yardımcı olan anlamı taşır. Günlük hayatta her türlü işinize koşacak olan dil, yaşam kalitenizi arttıracak ve yorgunluğunuzun azalmasını sağlayacaktır. Dilinizin şişmesi, işlerinizin karışmasına ve yolundan çıkmasına işaret eder.

Duygusal ilişkilerinizde yeni gelişmelerin ortaya çıkması gibi durumlara da işaret edecek olan bu durum, eğlenceli bir yaşantıya ve çılgın bir sevgiliye delalet eder. Dilinizi ısırıyor ve şiştiğini görüyorsanız, bir şeylere öfkelendiğinizi ve bunu içine attığınızı delalet eder. Canınızı sıkan durum ile yüzleşmeli ve öfkenizi azaltmalısınız.

Diğer rüya yorumcularına göre, hastalıkların sizi beklediğini ve sıkıntılar ortaya çıkacağına işaret eder. Huzurunuzun kaçmasına ve sağlığınızın sıkıntıya düşmesine delalet eden bu durum ağız tadınızın da kaçmasında sebebiyet olacaktır. Rüya sahibi keyfine düşkün olduğuna ve rahatlığı sevdiğine işaret eden bu durum, onu huzursuzlaştıracak be öfkelendirecektir. Rahatsızlıkları atlatabilmek için uzun süre mücadele vermek zorunda kalsanız da sonunda ferahlığa ereceksiniz.

dil-sismesi

Rüyada dil şişmesi ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status