Rüyada darı yemek

Rüyada darı yemek, maddi anlamda sıkıntı yaşayacağına, işlerinizde aksaklıkların çıkacağı ve düşündüğünüz gibi gitmeyeceğin işaret eder. Maddi ve manevi sıkıntılara yol açabilecek bu durum, maddi anlamda büyük Mevlalar kaybedeceğinize işarettir. Eğer varsa, yaptığınız yatırımların boşa gideceğine ve olumsuzlukların sizi takip edeceğine delalettir.

Rüyada darı yediğini görmek

Rüyanızda darı yemek, darı yediğiniz görmek, şansa ve kısmete işaret eder. Kapalı olan şansınızın ve kısmetinizin açılacağına ve sizi mutlu edeceğine, başarısızlıklardan kurtulacağınıza işarettir. Bahtınızın ve şansınızın kapanmasına sebep olan kusurlardan kurtulacağınıza işarettir.

Diğer yorumculara göre, darı yemek, zenginliğe işaret eden bir durumdur. Zenginliğin en bereketlisi ve en hayırlısına yorumlanacak bu rüya, akrabalarınızla mutlu ilişkilere yardımcı olacak gelişmelerin sizi ve ailenizi mutlu edeceğine ve hayırlı haberlerin gelmesine işarettir. Ayrıca hali hazırda bulunan iş düşüncelerinizin gerçekleşeceği ve salam yükselişler elde edip olumlu yönden etkilenir. Kısmet konusundan da olumlu şekilde etkilenip mutlu olmaya yardımcı olacak etkenlerin karşınıza çıkacağına yorumlanır.

dari-yemek

Rüyada darı yemek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status