Rüyada dava kazanmak

Rüyada dava kazanmak, rüyada mahkemede bir dava kazandığınızı görüyorsanız, bazı olumsuzlukla ile karşılaşacağınıza işaret eden bir durum olup sıkıntıya işaret eder. Devlet kapısı ile geçiminizi sağlıyorsanız, bu işten zararlı çıkacağınıza ve işten çıkartılacağınıza işaret edebilecek olan bu durum, hayatınızda bazı olumsuzluklar yaratacaktır.

Aile yaşantınızda sıkıntılar ve tartışmaların ortaya çıkması, sizi üzecek ve yorgun düşmenize sebebiyet olacaktır. Önceden planladığınız işlerde ortaya çıkacak pürüzlere delalet eden bu durum, genel anlamda sıkıntıya işaret eder

Rüyanızda kazandığınız     dava hakkında belgeler görüyor ve bunları okuyabiliyorsanız, iş hayatınızda önemli gelişmelerin sizi beklediğine işaret eden bir durumun varlığı olup onu en kısa sürede halletmeniz gerekmektedir. Devlet dairesinde çalışıyorsanız, devlet içerisinde önemli evrakları işlemden geçirmenize ve iş imkanlarınızın iyileşmesine yorumlanabilir.

Rüyada dava kazanmanıza şahitler yardımcı oluyorsa ve sizin hayatınızı değiştiriyorsa, size kefil olacak insanları işaret eder. Maddi ve manevi açıdan yanınızda olan dostlarınıza işaret eden bu durum, sizin etrafınızdaki saygınlığınıza ve dürüstlüğünüze işaret eder.

dava-kazanmak

Rüyada dava kazanmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status