Rüyada don yıkamak

Rüyada don yıkamak bir iş değişikliği, memnun olmadığınız bir işi yapmaktan kurtulma ve bunun yerine çok iyi bir yöneticilik ve ya benzeri bir mevkiiye getirilme anlamına gelir. Rüyalar bazen bize gerçek hayata dair sinyaller gösterebilir. Herhangi bir rüyadan sonra aklınızda kalan şeylerin anlamına rüya tabirleri sözlüğünden bakabilirsiniz. Bunların anlamı internetten bulunabilir.

Rüyada don yıkamak çok da memnun olmadığınız bir durumu değiştirme, yenileme durumudur. Güzel bir başlangıç ve ya yenilenme de olabilir. Hep kullandığınız bir şeyi temizlediğinizi görmek biraz da güzellik ve hayra yorulabilir. Sizi üzen bir durumdan kurtulma, sıyrılma ve ya arınma anlamına gelir. Rüyalar rüya tabirleri sözlüğü ile yorumlanabilir ve siz de merak ettiğinize bakarsınız.

Rüyanızın içerisinde gördüğünüz ve aklınızda en çok kalan nesneleri bir araya getirerek rüyanıza bir anlam çıkarabilirsiniz. Rüyada don yıkamak sizi üzen bir sıkıntıya çare bulmaktır. Hayırlı bir rüya anlamına gelir. Rüyalar yol gösterici olabileceği gibi tamamen bilinç altı ile ilgili rüyalar da görülebilir.

don-yikamak

Rüyada don yıkamak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status