Rüyada çivi toplamak

Rüyada çivi toplamak, başınıza kötü bir iş geleceğinin habercisidir. Çünkü insanları sürekli yanlış yollara ve yanlış şeyler yapmaya yönelten şeytan sizin aklınızı çelerek yanlış bir iş yapmanıza yola açacaktır ve sizi arkadaşlarınız, aileniz ve çevrenizdekilere karşı aptal yerine düşürecektir.

Rüyanızda çivi topladığınızı görüyorsanız şeytan ileride sizin aklınızı çelmeyi başaracak ve sizi kötü işler ve istemediğiniz türde şeyler yapmaya zorlayacaktır.

Bu işleri yaptığınızdaki çevrenizdeki kişileri aptal yerine koymuş olacaksınız fakat işler biraz ilerlediğinde asıl siz aptal durumuna düşmüş olacaksınız ve çevrinizde bulunan birçok kişi tarafından dışlanacaksınız.

Bu nedenle rüyanızda çivi topladığınızı gördüğünüzde biraz endişelenmeli ve şeytanın aklınızı çelerek ileride yapmak istemeyeceğiniz şeyleri yaptırtmak zorunda bırakmasını engelleyebilirsiniz. Bu sayede hayatınıza her zamanki gibi devam edebilirsiniz.

Kısacası rüyanızda çivi topladığınızı gördüğünüzde ileride yaşayacağınız ve çevrenizdekilere yaşatacağınız kötü olaylar sonucunda arkadaş, aile ve yakınlarınızdan uzaklaşacak, kendinizi aptal yerine düşürecek ve tüm yakınlarınıza rezil olmuş olacaksınız. Bütün bunları şeytan sizin isteğiniz olmadan aklınıza sokacaktır ve siz karşı gelemeyeceksiniz.

civi-toplamak

Rüyada çivi toplamak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status