Rüyada çivi çakmak

Rüyada çivi çakmak, rüyanızda çivi çaktığınızı görüyorsanız, bir iş doğrultusunda amacınız olduğuna ve bu amaç uğruna güç sarf ettiğinize işarettir. Çivi çakmak, bir iş doğrultusunda doğru adımlarla ilerlediğinize işaret etmekte olup, çaktığınız yere ve duruma göre farklı şekilde yorumlanır.

Rüyada tahtaya çivi çakmak

Rüyada bir ağaca veya tahtaya çivi çakıyorsanız, ailevi konulara işaret eden bir duruma delalettir. Hayırlı bir kısmetinizin bulunduğuna ve ailevi yaşantınızda iyi yaşama yorumlanabilir.

Rüyada taşa çivi çakmak

Rüyada taş veya sert bir cisme çivi çakmayı deniyorsanız, boş işlerle uğraştığınıza işaret eden bir durumla karşı karşıyasınız. Gün içerisinde yaptığınız bazı aktiviteler veya düşünceler; sonu olmayan ve gereksiz işlere yönlendirecek ve size katkısı olmayacaktır.

Bunun yanında güçlü şekilde çivi çaktığınız görüyorsanız, bir öfkenizin olduğuna ve hıncınızı etrafınızdaki kişilerden çıkardığınıza işaret eder. Etrafınızdaki kişileri üzdüğünüze ve hayatınızdaki olumsuzluklara delalet eden bu durum; ailevi yaşantınıza da yansıyacak ve olumsuz durumlar hayatınızı etkileyecektir.

civi-cakmak

Rüyada çivi çakmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status