Rüyada çanta bulmak

Rüyada çanta bulmak, yakın zamanda karşınıza hayırlı bir durum çıkacağına göstergedir. Rüyada çanta bulmak, yeni hususlarla karşılaşacağınız ve bu hususların size oldukça faydalı ve hayırlı olacağı şeklinde yorumlanır. Bu karşınıza çıkacak hususun ne olacağı da kişiden kişiye göre değişmektedir. Mesela örnek vermek gerekirse, hayatınızda hedeflediğiniz bir husus varsa bu hususa kısa zaman içerisinde ulaşacağınız şeklinde uzmanlar tarafından yorumlanır.

Çabaladığınız ve gayret ettiğiniz bir şeye çok yakın olduğunuzu belirten bu rüya, aynı zamanda sizin hayatınızda bazı olumlu değişikliklerin olacağına da işarettir.

Ayrıca şu önemli hususu belirtmek gerekirse, rüyada çanta bulmanın bir çok anlamı olabilir, tek şu şu olacak diyemeyiz fakat hayırlı ve sizin için olumlu bir şey olacağını söyleyebiliriz. Umuyoruz ki rüyanızda çanta bulmanızdan sonra dediğimiz gibi hayatınızda olumlu hususlar olur.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

canta-bulmak

Rüyada çanta bulmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status