Rüyada civciv öldürmek

Rüyada civciv öldürmek, şansızlığın artmasına, tüm aksiliklerin sizi bulmasına, akrabalarınız arasında içi fesat ve size karşı kin besleyen birisinin olduğuna ve bu kişiyle sonu iyi bitmeyecek ve geri dönülmez tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına tabir edilir. Bazen de rüyada civciv öldürmek, çalışma ortamında size karşı kin ebsleyen çalışma arkadaşlarınız olduğuna ve bu kişi ile tartışacağınıza, kendi işinizi yapıyor iseniz, rakipleriniz ile aranızın çok kötü oalcağına tabir edilir.

Civciv öldürmek nedir: Kümes hayvanlarının yumurtadan yeni çıkmış yavrusunu öldürmek.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

civciv-oldurmek

Rüyada civciv öldürmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status