Rüyada cambazlık yapmak

Rüyada cambazlık yapmak, çevrenizdeki insanları zekice yöntemlerle kandırdığınıza fakat çevrenizdeki insanların artık bunu anladığına ve yaptığınız oyunlara artık kanmadıklarına ve bu oyunları size karşı kullanarak onların sizi kandıracağına tabir edilir. Bazen de rüyada cambazlık yapmak, çalışma ortamındaki arkadaşlarınızı çok fazla kandırdığınıza ve onların artık bunu farkederek aynı yöntemleri size uygulayarak başarılı olduklarına, eğer kendi işninizi yapıyor iseniz, rakiplerinize bazı oyunlar oynadığınıza fakat daha sonra bu oynadığınız oyunlara kendinizin düşmesine tabir edilir.

Cambazlık yapmak nedir: Yerde ve tel, at, bisiklet vb üzerinde dengeye dayanan, tehlikeli, heyecan verici gösterileri yapan kimse, akrobat; kurnaz, hileci olmak.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

cambazlik-yapmak

Rüyada cambazlık yapmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status