Rüyada çirkin olmak

Rüyada çirkin olmak, rüyada kendinizi çirkin olarak görüyor veya bunu duyuyorsanız, iyi bir kalbe sahip olduğunuzu ve etrafınıza iyilikler saçtığınız gerçeğini yansıtmaktadır. Rüyada sizden korkan kişiler görüyorsanız, sizi yanlış anlayan insanların varlığına delalet eden bir durum olup, o insanlara gerçek yüzünüzü ve iyiliği göstermelisiniz.

Sıkıntılarınızın ve dertlerinizin varlığına ve bunların yakın zamanda gideceğine işaret eden bu durum, sizlerin canını sıkabilir. Gün içerisinde gereksiz yere dert edindiğiniz ve canını sıktığınız konuların varlığından korkmamalı ve onların önemli olmadığını anlamalısınız.

Başka bir yorumcu ise; rüyada çirkin olduğunu gören kişi, önceden kaybettiği arkadaşlıkları bulacağına ve kötü biten arkadaşlıkların tekrar filizleneceğine işaret eder. Dost ve arkadaşlık için iyi bir işaret olan bu rüya, insanın ferahlayacağına ve mutluluğa ulaşacağına işaret eder. Bunların yanında iş hayatında da sizleri yanlış anlayan iş arkadaşları olabilir. Onlarla grupça çalışmanın iyi yönlerini belirterek daha verimli bir iş ortamı kurabilir ve hayatınızdan olumsuzlukları uzaklaştırabilirsiniz.

cirkin-olmak

Rüyada çirkin olmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status