Rüyada çek bozdurmak

Rüyada çek bozdurmak, rüyayı gören kişinin gerçekten hayatta çok istediği ve hakettiği bir hususa ulaşmaya çok yakın olduğunun habercisi olarak nitelendiriyor. Büyük uğraşlar verdiği bir hususa ulaşmaya çok yakın olduğunun habercisi olan bu rüya aynı zamanda, maddi ve manevi olarakta iyi günler göreceğinin habercisi olarakta yorumlanmaktadır.

Ayrıca bu ulaşacağı ve başaracağı hususun rüyayı gören kişi ve ailesi için oldukça hayırlı olacağı şeklinde de yorumlar yapılmaktadır.

Rüyasında çek bozdurduğunu gören bir kişinin tüm bu bahsettiğimiz yorumlar dışında aynı zamanda da toplumda tanınan, sevilen ve saygı duyulan bir kişi olacağı da yapılan en güçlü yorumlardan bir tanesidir.

Çok nadiren de olsa bu rüya için yapılan bazı olumsuz yorumlarda vardır. Bunlardan en öne çıkanları sizlerle paylaşacak olursak, rüyayı gören kişinin yaşadığı sıkıntılı sürecin biraz daha devam edeceği belirtilir.

Genel olarak özetleyecek olursak, maddi ve manevi konularda her yönüyle olumlu bir duruma işaret olduğu belirtilmektediir.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

cek-bozdurmak

Rüyada çek bozdurmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status