Rüyada çay yapmak

Rüyada çay yapmak, rüyayı gören kişinin son derece helal bir şekilde yaşamını sürdürdüğünü göstermektedir. Bu durumu biraz detaylandıracak olursak şöyle diyebiliriz, bu rüyayı gören kişi kazandığı parayı helal yoldan kazanıyor ve helal yolla maddi ve manevi zengin olduğu şeklinde yorumlanıyor.

Bu rüya hakkında bir diğer öne çıkan yorum ise, rüyasında çay yaptığını gören kişinin hamarat ve becerili bir insan olduğu şeklinde ki yorumdur.

Ayrıca bu rüyayı gören kişinin rahat, huzurlu ve güvenilir bir kişiliğe sahip olduğu da belirtilmektedir. Kişinin rüyasında çay yaptığı şeklinde ki rüya için belirtilen bir diğer yorum ise, rüyayı gören kişinin çok iyi özelliklere sahip olduğudur. Bu özellikleri sıralayacak olursak; iyi huylu, yardım sever, cana yakın, kimseyi üzmemeye çalışan bir insan olduğu ve çevresi tarafından da itibar sahibi bir kişi olduğu şeklinde yorumlanmaktadır.

Genel olarak şunu söyleyebiliriz ki bu rüyayı gören kişi kendisi, ailesi, dini ve vatanı için hayırlı bir insandır.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

cay-yapmak

Rüyada çay yapmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status