Rüyada çakal görmek

Rüyada çakal görmek, yakınlarınızdan iki kişinin kıskanç bir hareketine maruz kalarak çok üzüleceğinize işaret eder. Rüyada çakal öldürdüğünü görmek, evlatlarınızla uzun bir ömre ulaşacağınıza işaret eder. Rüyada görülen çakal, katı ve acıması olmayan bir kimseyide iaşret eder.

Rüyasında çakalla oynadığını görmek, ailesine daha derin bir sevgiyle bağlanmasına işaret eder.

Rüyada çakalla tuttuğunu veya boğuştuğunu görmek, çakal huylu bir kimse ile yapılan mücadelenin kazanılmasına işaret eder.

Rüyada çakal kovaladığını görmek, kötülükten korunmayı başarmaya işaret eder.

Rüyada evine çakal girdiğini görmek, evinize dost yüzlü, riyakâr bir kimsenin gelmesine işaret eder.

Rüyada çakalı öptüğünü görmek, düşmandan emin olduktan sonra yeniden ilişki kurmaya işaret eder.

Çakal sözlük anlamı: Köpek cinsinden, ürkek ve vahşi bir hayvan. Kürkü kirli sarı, bazı çeşitlerinin sırt ve arka kısmı gri ve siyah, karın kısmı beyazımtraktır. Postu ile kurda, geniş tüylü kuyruğu ile tilkiye benzer.Yerden yüksekliği 40, boyu 60, kuyruğu 30 santimetredir. Avrupa, Asya ve Afrika’nın açık bozkırlarında sürüler halinde gece avlanır. Nadir olarak ormanlarda görülür. Kuş, sürüngen ve kemirici memelileri avladığı gibi, aslan ve kaplan gibi yırtıcı hayvanların av artıkları ile de beslenir. İnsana saldırmaz. Sırtlan gibi leş yediği ve fare, sıçan gibi kemiricilerlede beslenir. Çok aç kaldığı zamanlar köylere sokularak kümes hayvanlarını yağmaladığından insanlar tarafından sevilmez. Fazla derin olmayan mezarlardan ölüleri çıkarıp yedikleri de olur. Tabiat ve mizaç olarak sırtlana benzer. Gündüzleri toprak inlerinde, mağara ve ağaç kovuklarında gizlenir. Güneşin batışı ile faaliyete geçer. Tepelerin zirvesinde oturarak ürkütücü ve hüzünlü ulumasıyla tanınır.

Rüyada çakal görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status