Rüyada çay bardağı kırmak

Rüyada çay bardağı kırmak, maddi anlamda olumlu bir şeylerin habercisi olabilir. Şöyle ki rüya yorumcuları rüyada çay bardağı kırdığını gören kişinin hayatında bulunduğu dönemde sürekli para için çalışacağına işaret olabileceğini belirtiyorlar.

Ayrıca bu rüyayı gören kişinin hayatı boyunca iyi işlerle uğraşacağı da belirtiliyor.

Bu rüya için belirtilen bir diğer husus ise rüyayı gören kişinin becerikli ve yetenek sahibi bir insan olabileceğidir.

Olumsuz yorumlardan en dikkat çekeni ise kişinin sıkıntıya düşeceği ve huzurunun bozulacağıdır. Aynı zamanda da bir diğer olumsuz yorum ise kişinin hayatında belirli korkularının olduğu veya olacağı şeklinde ki yorumdur.

Hayatta yaşadığınız başarısızlıklardan veya kötü durumlardan sonra bu rüyayı gördüyseniz bu başarısızlıktan veya kötü durumdan iyi duruma ve ferahlığa doğru çıkış yapıyor olabilirsiniz.

Genel olarak şunu söyleyebiliriz, her rüya tabirinde belirttiğimiz gibi bu rüyada da rüyayı gördüğünüz dönemde ki duruma göre farklı sonuçların habercisi olabilmektedir.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

cay-bardagi-kirmak

Rüyada çay bardağı kırmak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status