Rüyada çarşaf katlamak

Rüyada çarşaf katlamak, eğer sağlığınız açısından kötü bir süreç yaşıyorsanız bu süreci en başarılı bir şekilde atlatacağınızın habercisidir.

Ayrıca rüyasında çarşaf katlayan bir kişinin hayatında önemli bir makama ve saygı duyulacak bir düzeye yükseleceğinin de işareti olarak yorumlanmaktadır.

Rüyasında çarşaf katladığını gören bir kişinin tüm bu söylediğimiz işaretlerin yanı sıra hayatında hünerli ve becerikli olacağı şeklinde yorumda yapılmaktadır.

Tüm bu olumlu yorumların yanı sıra, bu rüyayı gören kişinin iş hayatında üzüntüye uğrayacağı veya zor bir olayla karşılaşacağı ve o olayla yüzleşmek zorunda kalacağı da belirtiliyor. Sıkıntılarının çözülmesi için büyük bir çaba içerisine gireceği ve bu süreçte zorluklar yaşayacağı da rüyanın yorumlarından öne çıkanı.

Kısaca özetleyecek olursak, bu rüyayı gören kişi o zaman ki ruh haline ve yaşantısına göre çeşitli olumlu veya olumsuz sonuçlar çıkabileceği görünmektedir.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

carsaf-katlamak

Rüyada çarşaf katlamak ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status