Rüyada büyü veya büyücü görmek

Rüyada büyü veya büyücü görmek, çevrenizdeki bazı insanların sizi kıskandığına ve bu kıskanan kişilerden size zarar geleceğine tabir edilir.

Rüyada büyücü görmek, yanlış bir davranışınız yüzünden hem paranızı, hem sıhhatinizi kaybedeceğinize tabir edilir. Bazen de büyücü görmek, birbirini kovalayan önemli olaylarla karşılaşarak, kendinizi çok bedbaht ve çok yalnız hissedeceğinize ve fakat bir müddet sonra bütün bu kötü hallerin ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada size büyü yapıldığını görmek, dini vazifelerinizi ihmal ettiğinizden devamlı surette huzursuzluk içinde kıvrandığınıza tabir edilir.

Rüyada kendini birisine beğendirmek için büyü yaptırdığını görmek, bir yolsuzluktan dolayı hükümet tarafından cezalandırılacağına yorumlanır.

Rüyada büyücü olduğunuzu görmek, başka birisinin yolsuzluğundan dolayı onu gerekli makamlara ihbar eder ve tutuklanacağına yorumlanır.

Büyü nedir: Doğa yasalarına aykırı sonuçlar elde etmek savında olanların başvurdukları gizil işlem ve davranışlara verilen genel ad, afsun, sihir, füsun. Karşı durulmaz güçlü etki.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

buyu

Rüyada büyü veya büyücü görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status