Rüyada borazan görmek

Rüyada borazan görmek, sırlarınızın dostlarınız tarafından bilinmekte olduğuna yorumlanır. Rüyada borazan sesi duymak, bir olaya çağrılmaya yorumlanır. Rüyada borazanı üflemek çalmak, bir olay meydana getirmeye yorumlanır.

Rüyada borazan erinin borazan çaldığını görmek, rüyayı gören askerse, başından, izlerini kolay kolay silemeyeceği önemli bir olay geçeceğine, asker değilse, hayatının birçok değişikliğe maruz kalacağına veya oturduğu şehirden başka bir şehre göç edeceğine tabir edilir

Rüyada boynuzdan borazan görmek, yöneticiliğe yorumlanır. Rüyada metal borazan görmek, kötü tabiatlı erkeğe (kadına) yorumlanır

Borazan nedir: Üfleyerek çalınan, perdesiz çalgı. Bu boruyu çalan kimse.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

borazan

Rüyada borazan görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status