Rüyada bina yıkılması

Rüyada bina yıkılması, çok fazla yanlış davranışlarda bulunmaya, etik olmayan tavırlar sergilemeye, çevrenizden çok fazla tepki görmeye, her zaman kendi bildiğini yapmaya ve kötü insanlar tarafından zarar görmeye tabir edilir. Bazen de rüyada bina yıkılması, çalışma hayatınızda etik olmayan gelirler elde edeceğinize fakat bunu dert etmeyip aynı şekilde çalışacağınıza tabir edilir.

Rüyada depremde bina yıkılması, arkadaşlarınızdan ve akrabalarınızdan bazılarının zor günler geçirdiklerine, fakat bu kişilere bu konuda yardımcı olmayacağınıza ve eliniz kolunuz bağlı kalacağınıza tabir edilir.

Bina yıkılması nedir: Yapı. Çok katlı, birden fazla aileyi barındıran yapının yıkılması eylemi.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

bina-yikilmasi

Rüyada bina yıkılması ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status