Rüyada bodrum görmek

Rüyada bodrum görmek, karanlık bir bodrum görmek, işlerinin kötüye gittiğine, bodrumda bir ışık yakıp etrafı incelediğini görmek, işlerini yoluna koymak için bir yardımcı aradığına, bodrumdan çıktığında gözlerinin aydınlıktan kamaştığını görmek, iyi bir habere veya işlerinin düzeldiğine tabir edilir.

Rüyada bodrumunda bir şey aramak, canınızı, malınızı ve paranızı kimseye inanmamakta haklı olduğunuza yorumlanır.

Rüyada yiyecekle tıka basa dolu bodrum görmek, parasal bakımdan geleceğinizin garantileneceğine yorumlanır.

Rüyada büyük bodrum görmek, ihtiyarlığınızın mutlu ve zevkli geçeceğine yorumlanır.

Rüyada su basmış bodrum görmek, mahrem bazı sorunlarınızdan yabancılara katiyen söz açmamanız gerektiğine yorumlanır.

Bodrum nedir: Bir yapının yol düzeyinden aşağıda kalan bölümü.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

bodrum

Rüyada bodrum görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status