Rüyada bina görmek

Rüyada bina görmek, çok güzel ve uzun bir hayatınız olacağına yorumlanır. Bazen de yolculuklara çıkacak, mutlu bir yaşam süreceğinize yorumlanır. Rüyada hasarlı bina görmek, sağlığın bozulacağına tabir edilir.

Rüyada yanan bir bina görmek, hakkınızda kötülük düşünenleri alt edeceğinize yorumlanır.

Rüyada binada çalışanlar görmek, karı koca arasında sorunlar çıkacağına ve ayrılığa kadar gideceğine yorumlanır.

Rüyada yeni yapılmış bina görmek, girişeceğiniz her işten çok kâr ve fayda sağlayacağınıza ve ne muradınız varsa hepsinin husul bulacağına yorumlanır.

Rüyada bina inşa ettirdiğinizi görmek, geçim durumunuzun ferahlayacağına ve borçlarınızı ödemek imkânına kavuşacağınıza tabir edilir.

Rüyada boş arazide yapılmış tek bir bina görmek, ev sahibi olacağına, bu araziye bina yaptığını görmek, yeni bir işe başlayacağınıza, arsadaki binanın yıkıldığını görmek, dini vazifelerini yerine getirmediğiize yorumlanır.

Rüyada yeni bir binaya taşınmak, yeni bir ev sahibi olacağınıza yorumlanır.

Rüyada bina temelini attığınızı görmek, gönlünüzden her ne geçiyorsa hepsinin husul bulacağına ve artık dünya nimetlerinde gözünüz kalmayacağına yorumlanır.

Rüyada köyde bina inşa ettirdiğinizi görmek, köylü kızı ile (delikanlısı ile) yeni bir aşk macerasına girişerek belki de evleneceğinize yorumlanır.

Rüyada inşa halinde bulunan binada işçi olduğunuzu görmek, cemiyetin hoş görmeyeceği bir harekette bulunarak herkesin düşmanlığını kazanacağınıza, yorumlanır.

Rüyada bilmediğiniz şehire bina yaptırdığınızı görmek, hatır ve hayalinizden geçmeyen bir eşle hayatınızı birleştireceğinize veya gurbete düşerek ölümünüzü orada bekleyeceğinize tabir edilir.

Bina nedir: Yapı. Arapça eylem çatısını konu edinen bilim ve kitap. Çatı.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

bina

Rüyada bina görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status