Rüyada beyaz renk görmek

Rüyada beyaz renk görmek, genellikle mutluluğa tabir edilir. Rüyada beyaz renkli eşya görmek, kötü hislerden temizlenerek iyi kalpli bir insan olacağınıza ve dolayısıyla bahtiyar bir hayata kavuşacağınıza tabir edilir.

Rüyada yüzünüzün beyazlaştığını görmek, bir hastalığa tutulmanız ihtimali bulunduğuna, başınızın ve ellerinizin beyazlaşmış olduğunu görmek, şerefli ve parlak günlerinizin yaklaşmakta olduğunuza tabir edilir.

Rüyada beyaz renkli gecelik giyen genç kız görmek, kısmetleriniz açılarak mutlu bir evlenme yapacağınıza yorumlanır.

Rüyada kar beyazı görmek, insanın sıkıntılarının sona ereceğine tabir edilir.

Beyaz renk nedir: Pamuk, süt gibi şeylerin rengi, ak, kara karşıtı; beyaz ırktan olan kimse. Ak renkte olan; (baskıda) normal karalıkta görünen harf çeşiti.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

beyaz

Rüyada beyaz renk görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status