Rüyada baston kaybetmek

Rüyada baston kaybetmek, size duyulan güvenin kaybolmasına, sırları ifşa etmeye, aile içerisindeki geçimsizliğe ve sürekli yaşanan tartışmalara ve kavgalara, asabi olmaya tabir edilir. Bazen de rüyada baston kaybetmek, çalışma hayatınızda görevinizin sonlanmasına veya işlerinizin elinizden gitmesine, darlık ve sıkıntı çekmeye tabir edilir.

Rüyada kırılan bastonu onarmak ise, bir süre sonra mutluluğu yakalamaya ve yaşadığınız sıkıntı ve zorlukları çabalarınız ile aşacağınıza tabir edilir.

Baston nedir: Yürürken dayanmaya yarayan ağaç ya da metalden yapılan aracı kırmak.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

baston-kaybetmek

Rüyada baston kaybetmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status