Rüyada balıkçı görmek

Rüyada balıkçı görmek, rüya sahibinin aile ve iş hayatındaki kimseleri üzmesine, bu yüzden de huzursuzluğun olmasına, ayrıca, parasız kalmasına ve borçlanmasına da yorumlanır.

Rüyada kızartılmış balık satıcısı görmek, şer ve düşmanlığa, üzüntü ve şiddetten sonra kurtuluşa yorumlanır.

Rüyada taze balık satıcısını görmek, rızık ve helal mala, ilme, şiddet ve sıkıntıya, hile etmeye ve sırlar açığa vurmaya yorumlanır.

Rüyada denizde balıkçı görmek, İyi bir kazanca yorumlanır.

Rüyada balıkçıların kavga ettiğini görmek, hayallerinin gerçekleşmeyeceğine yorumlanır.

Rüyada balıkçının boğulduğunu görmek, sizi bir tehlikenin beklediğine yorumlanır.

Balıkçı nedir: Balık tutan kimse veya balık satan kimse.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

balikci

Rüyada balıkçı görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status