Rüyada baba görmek

Rüyada baba görmek, rüyasında babasını gören kişinin muradına erişeceğine işaret edilir. Görülen rüyalar içerisinde en hayırlı olan rüyalar, anne, baba, dede ve akrabaları görmektir. Rüyayı gören ihtiyaçlı bir kişi ise, ummadığı bir yerden rızkı gelir ve birileri ona cömert davranır. Rüyayı gören kişi hasta ise iyileşiceğine işarettir.

Rüyasın da babanın iyi halini görmek, kişinin kendi durumuna, rüya da babasını bir işte takip etmek onun meslek ve meşrebini devam ettirmeye, rüyada babaya hürmet ve tazim ettiğini görmek Allah’a itaat etmeye, babaya isyan etmek Allah’ın emirlerine uymamaya, rüya da babanın gülümsemesi ilahi hoşnutluğa işaret etmektedir.

Rüyasında babasını vefat etmiş olarak görmek, kötü bir alacağınıza işaret eder.

Rüyasında babanız tarafından sevildiğinizi görmek ise, önünüze hayırlı bir yol açılacağını ve yaşadığınız sıkıntılı günlerin sona ereceğine işaret eder.

Başka bir tabire görede, rüyasında babasını gören kimse güç kazanır ve olayların üstüne cesaretle gidebilir. Bu şekilde sorunlardan sıyrılır. Rüyayı gören kişinin babası yaşıyor ise bu işbirliği mutlu edecektir. Babası ölmüşseise bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecektir.

Rüyada babanızı yüzü asık ve kederli bir halde görmek, size dargın olduğuna işaret eder.

Rüyada babanızın evi terk edip gittiğini görmek, acı bir haberle karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada babanızın sizinle sert bir şekilde konuştuğunu yada kavga ettiğinizi görmek ise, onun size karşı sevgisinin ve şefkatinin devam ettiğine işaret eder.

Rüyada baba görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status