Rüyada aldatıldığını öğrenmek

Rüyada aldatıldığını öğrenmek, sadakatin artmasına, karşı cinse güvenmeniz gerektiğine, şansınızın ve kısmetinizin açılmasına, bekar iseniz seveceğiniz birisi ile beraber olmaya tabir edilir. Bazen de rüyada aldatıldığını öğrenmek, çalışma yaşamında güvenli bir konumda olacağınıza tabir edilir.

Aldatıldığını öğrenmek nedir: Aldatmak eylemi, ihanet, hıyanet, evlilikte sadakatsizliği başkasından duymak işitmek.

Aldatıldığını öğrenmek tabiri, bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

aldatildigini-ogrenmek

Tabire yorum yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.