Rüyada akrabalarla kavga etmek

Rüyada akrabalarla kavga etmek, arkadaş çevrenizle ve ailenizle mutlu bir dönem geçireceğinize, dargın olduğunuz yakınlarınız ile barış içerisine gireceğinize tabir edilir. Bazen de rüyada akrabalarla kavga etmek, çalışma hayatınızda bazı sıkıntılar yaşadığınıza ve bunu çevrenize yansıttığınıza fakat bu konuda destek alarak sıkıntıları atlatmaya tabir edilir.

Akrabalarla kavga etmek nedir: Kan ya da evlilik yoluyla birbirine bağlı olan kimseler ile kavga etmek.

Akrabalarla kavga etmek tabiri, bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

akrabalarla-kavga-etmek

Sadece 1 yorum kaldı Yorumlara git

  1. Zübeyde /

    Merhaba , ben ruyamda misafirlige gittim ordan ninemin yeğeni ile kavga ettik kadin nerden baksan bende 13-14 yas buyuk sırtımda cam şişe kirdi tartıştık ondam sonra o anki şokla hic bir sey yapamiyordum agladim dedim illahi dovcem annemler tuttu ninemlere gittik diger nineme ordan da kactim tekrar oraya gittim herkesin azinin payini verdim bunun sinekligini yirttim tas attim içeri buda herseyi kocasina anlatıyordu ben tas atinca adam beni gordu bian karisina kizar gibi oldu beni sovunmaya basladi ninemin kardesleri bile bana kizdi ama o adam beni savundu sonra ben giderken bu adam karisina kizdi karisida beni kiskandi peslemeye.basladi yolda bir suru cocuk parkta onlara soyledim bana yardim ettilet kadindan kurtuldum ninemlere geldim ve birde kan gördüğümü hatirlamiyorum

Tabire yorum yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.