Rüyada zambak görmek

Rüyada zambak görmek, gören kimsenin işleri iyi olacağına ve bol para kazanacağına yorumlanır. Rüyada beyaz zambak görmek, huzura, evlilik ve yuvada mutluluğu da işaret eder. Rüyada genç kızın elinde zambak görmek, bugünlerde sevgilinizle veya eşinizle fevkalâde mutlu anlar yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada bahçeden zambak topladığınızı görmek, yakında dostlarınızdan çok güzel haberler alacağınıza işaret eder.

Rüyada size zambak verildiğini görmek, birisi tarafından çok beğenilmekte ve sevilmekte olduğunuza işaret eder.

Rüyada bahçede beyaz zambaklar görmek, hak ettiği huzur ve mutluluğa kavuşur. Rüyada solmuş zambak görmek, üzüntü ve kederle yorumlanır.

Zambak nedir: Familyası: Zambakgiller (Liliaceae). Türkiye’de yetiştiği yerler: Batı Anadolu ve Karadeniz bölgesi. 50-100 cm boyunda beyaz, sarı veya kırmızı renklerde olan çok yıllık soğanlı ve otsu bir süs bitkisi. Çiçekler hoş kokuludur. Bahçelerde süs bitkisi olarak yetiştirildiği gibi Batı ve Kuzey Anadolu’da tabii olarak yetişen yabani türleri de bulunur. Nemli ve kumlu topraklardan hoşlanır. Taşlık ve kayalık yerleri sever. Memleketimizde yabani olarak yetişen zambakların başında akzambak, kırmızı zambak, Zigana zambağı ve Trabzon zambağı gelir.

Rüyada zambak görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status