Rüyada yırtık pantolon görmek

Rüyada yırtık pantolon görmek, pantolonu görmek fakat giymemek, kazançlı bir işe atılacağınıza veya yeni bir sevgili edineceğinize tabir edilir. Fakat rüyada yırtık pantolonu giymek ise, acı ve üzüntü çekerek zor günler geçirmeye tabir edilir.

Yırtık pantolon nedir: Belden başlayan ve genellikle paçaları ayak bileklerine kadar inen giyeceğin yırtık olması.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

yirtik-pantolon

Sadece 1 yorum kaldı Yorumlara git

  1. yasemin /

    s.a rüyamda yırtık olmayan pantolon giymiştim,normalde kapalıyken açıktım ve pantolon kendi kendine yırtılmaya başladı yorumlarsanız çok sevinirim simdiden tskler..

Tabire yorum yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.