Rüyada yırtık elbise görmek

Rüyada yırtık elbise görmek, varlık içinde olacağınıza, kötü duruma düşmeyeceğinize ve mutlu olacağınıza tabir edilir. Rüyada yırtık elbise giymek ise, elinize sizi çok rahat ettirecek bir para geçeceğine ve kimseye muhtaç kalmayacağınıza tabir edilir.

Yırtık elbise nedir: Her türlü giyim eşyası giyecek, elbisenin yırtık olması.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

yirtik-elbise

Tabire ait 2 yorum yer almaktadır Yorumlara git

  1. Meltem /

    Ruyamda ilk sevdigim adamin evine gidiyoduk orda hasta oldugunu ateslendigini soylediler sonra bir an kalbim sıkisti ruhum daraldi aglamaya basladim nefes alamadim kalbimi tuttum abisi hava almaya cikardi beni sonra ablam annem ben bi magazaya gittik elbise bulamadim eve gidip degistiricektim beyaz bi badi vardi ustumde o yirtikti sonra arkadasimi gordum onunla selamlastik konusurken surekli yuzune tukurerek konusuyodum kuzenim aradi tam gecmis olsun derken uyandim acaba bu ruyanin anlami ney bisey soylerseniz sevinirim

  2. muhammed /

    ruyada tanıdığım benim köylüm işarkadaşım birinin bunlar yüzde yüz rumlardandır demesi ne anlama gelir

Tabire yorum yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.