Rüyada yırtıcı hayvan öldürmek

Rüyada yırtıcı hayvan öldürmek, işlerinizin hep ters gideceğine ve zararlarınızın bir çığ gibi büyüyeceğine, aileniz ile huzrsuz günler geçireceğinize tabir edilir. Bazen de rüyada yırtıcı hayvan öldürmek, düşmanlarınızı yeneceğinize ve birdaha onlardan zarar görmeyeceğinize tabir edilir.

Yırtıcı hayvan öldürmek nedir: Ehlileştirilmemiş hayvan, yabani hayvan, saldırgan tüm hayvanı öldürmek.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

yirtici-hayvan-oldurmek

Sadece 1 yorum kaldı Yorumlara git

  1. Cihad /

    Selamin aleykum dun gce gordugum bir ruyanin tabirini merak ediyorum yardimci olursaniz sevinirim.
    On tarafi orman olan 2. Kat yeni bi evin balkonundayim bi iki arkadasim var fakat kim oldugunu cikaramiyorum. Karsidaki ormanda yabani hayvanlar cikiyo tilki domuz ayi v.s. silahi yeristiremiyorum kaciyolar ormanin bana yakin olan kisminda beyaz parlak bi hayvan var kurt gibi onu vuruyorum. Sonra arkalardan beyaz uzun bi bayan ucuyo gibi geliyo etrafina isik saciyo simler donuyo etrafinda boynunda hac var onu da vuruyorum sonra kayboluyo. Bisikletli biri cikiyo onu da vuruyorum daha sonra bi araba geliyo yoldan rast gele ona da ates ediyorum duruyolar icinde bi tanidigim var iniyo abi ne oldu diyo beni bi korku kapliyo hapis mahkeme v.s. v.s durumlardan kovanlari topluyorum ben yapmamis gibi 1 2 olay daha var tam hatirlayamiyorum uyaniyorum. Simdiden tesekkurler

Tabire yorum yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.