Rüyada yemek yemek

Rüyada yemek yemek, güzel yemekler yemek, malınızın, rızkınızın ve saadetinizin artacağına, kötü yemekler yemek ise, kederiniz ve üzüntünüzün artacağına tabir edilir.

Rüyada yemeğe davet edilmek, çevrenizde bulunan kişilerden sıkılacağınıza tabir edilir.

Rüyada bozulmuş yemek yemek, ufak bir hastalığa yakalanmaya tabir edilir.

Rüyada tek başına yemek yemek, kötü bir haber almaya tabir edilir.

Rüyada kalabalık ortamda yemek yemek, bolluğa, kazanç elde etmeye ve bu kazancı başkaları ile paylaşmaya tabir edilir.

Rüyada et yemeği yemek, zenginliğe tabir edilir.

Yemek yemek nedir: Yenmek için pişirilip hazırlanmış yiyecek, aş, taam; ağızda çiğneyerek yutmak. Günün belli saatlerinde yenilen besin.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

yemek-yemek

Rüyada yemek yemek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status