Rüyada yanak görmek

Rüyada yanak görmek, yanaklarınızı dolgun ve renkli bir halde görmek hayra, iyi geçime, bolluk ve ferahlığa, nasip ve sevince, sağlığınızın devamlı surette iyi gideceğine ve uzun müddet hastalanmayacağınıza yorumlanır.

Rrüyada yanağını görmek, bolluğa, hayra ve refaha işaret eder.

Rüyada yanağın sarılığı veya siyahlığı, korku, üzüntü ve itibardan düşmesine yorumlanır.

Rüyada yanak okşadığınızı görmek, kimse ile yakın dostluk kurarak ondan fayda ve menfaat sağlayacağınıza yorumlanır.

Rüyada yanaklarınızda çıban çıkmış veya büyük bir yara hâsıl olmuş bulunduğunu görmek, kolay kolay iyileşmeyecek bir gönül kırıklığına uğrayacağınıza veya sevdiğiniz bir varlığı ebediyen kaybedeceğinize yorumlanır.

Rüyada kırmızı yanak görmek, rütbe ve makamına, hastalıklardan kurtulmaya, nasip ve sevince yorumlanır.

Yanak nedir: Yüzün, göz, kulak ve burun arasındaki bölümü.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

yanak

Rüyada yanak görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status