Rüyada vücut kıllarını temizlemek

Rüyada vücut kıllarını temizlemek, kısmetinizi kapatmaya, aile ortamından uzaklaşmaya, yalnız kalmak istemeye, yaşam tarzını değiştirmeye ve arkadaşlarınız ile aranızın açılmasına tabir edilir. Bazen de rüyada vücut kıllarını temizlemek, çalışma hayatınızda maddi kayıba uğrayacağınıza fakat bu durumun pek umrunuzda olmayacağınıza tabir edilir.

Vücut kıllarını temizlemek nedir: İnsan ya da hayvan gövdesi, bedende tırnakları ve derinin üst tabakasındaki bariyeri de oluşturan keratinin oluşturduğu ince uzun yapıyı temizlemek.

Vücut kıllarını temizlemek tabiri, bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

vucuttan-kil-temizlemek

Rüyada vücut kıllarını temizlemek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status