Rüyada vişne yemek

Rüyada vişne yemek, evinizin bereketinin bir anda artacağına, aile içinde huzurlu bir ilişki olacağına tabir edilir. Rüyada başkasına vişne yedirmek, bu evinizin bereketinin kaçacağına ve ailede huzurun olmayacağına tabir edilir.

Bazen de rüyada vişne yemek, çalışma hayatınızda başarılı bir dönem geçireceğinize ve iyi kazançlar elde ederek sevinçli günler geçireceğinize tabir edilir.

Rüyada tatlı vişne yemek, kendi işinizi kuracağınıza ve size yardımı dokunacak kişilerin olacağına tabir edilir.

Rüyada ekşi vişne yemek, sevgiliniz veya yakın bir arkadaşınız ile aranızda güzel bir sohbet geçecek demektir.Evli iseniz çocuklarınızla alakalı bir konuşma yapacağınıza tabir edilir.

Vişne yemek nedir: Gülgillerden, dalları kırmızımtırak, çiçekleri beyaz renkte, kiraza benzer bir ağacın ekşimtırak meyvesini yemek.

Vişne yemek tabiri, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

visne-yemek

Rüyada vişne yemek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status