Rüyada vişne görmek

Rüyada vişne görmek, bereket içerisinde olmaya, huzurlı bir dönem geçirmeye, almak istediğiniz bir mülkü veya pahalı bir eşyayı yakın bir zaman içerisinde almaya tabir edilir. Bazen de rüyada vişne görmek, işlerinizin bir anda düzene gireceğine ve gelirinizin kademeli olarak yükseleceğine tabir edilir.

Rüyada vişne çekirdeği ayıklamak görmek, elinize kısa bir süre içinde toplu bir para geçecektir veya iyi bir haber alacağınıza tabir edilir.

Rüyada vişne satın almak, önemsiz konulara kafa yorduğunuza tabir edilir.

Rüyada vişne satmak, yakın zaman da nişan, söz veya evlilik konularının olacağına işarettir.Eğer bekar iseniz sevdiğiniz yakın bir arkadaş veya akrabanızın nişan , söz , düğün haberini alacağınıza tabir edilir.

Vişne nedir: Gülgillerden, dalları kırmızımtırak, çiçekleri beyaz renkte, kiraza benzer bir ağaç (prunus cesasus). Bu ağacın daha çok reçel ve şerbet yapılan, kırmızı renkte ekşimtırak meyvesi.

Vişne görmek tabiri, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya yorumu rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

visne

Rüyada vişne görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status