Rüyada tencere görmek

Rüyada tencere görmek, çevresi tarafından saygı duyulan kişiye, düşmanlarını alt etmeye, yüksek bir makamda olmaya veya olan bir kişi ile arkadaş olmaya, güce ve kuvvete tabir edilir.

Rüyada boş tencere görmek, işlediğiniz veya işleyeceğiniz günahlara karşı pişmanlık duyacağınıza tabir edilir.

Rüyada içi çorba dolu tencere görmek, sağlığınızın iyi olacağına tabir edilir.

Rüyada içi et dolu tencere görmek, elinize helal para ve mal geçeceğine tabir edilir.

Rüyada içi sebze dolu tencere görmek, sıkıntı ve zorluk çekmeden para kazanmaya tabir edilir.

Tencere nedir: İçinde yemek pişirilen, kapaklı, genellikle metal kap.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

tencere

Rüyada tencere görmek ile ilgili diğer rüyalar

Rüyanı Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

DMCA.com Protection Status