Rüyada telefonla konuşmak

Rüyada telefonla konuşmak, birisi ile telefondan görüştüğünüzü görmek, bir yakınınızın yardımı ile para veya mal sahibi olacağınıza bazen de mirasa konmaya tabir edilir.

Telefonla konuşmak nedir: Belirli bir uzaklıktaki konuşmaları ileten ve yansıtan elektrik düzeneğinin tümü vasıtası ile konuşmak. Birbirinden uzakta bulunan iki kişinin konuşmasını sağlayan aygıt vasıtası ile konuşmak.

Bu sitede yer alan tabirler, çeşitli eski kaynaklardan yararlanılarak eklenmiştir. Görmüş olduğunuz rüyayı bir bütün olarak ele alıp ona göre yorumlamanız gerekmektedir. Parça parça hatırladığınız rüyalardaki nesneleri ve eylemleri teker teker ele alıp ona göre değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun için sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz.

Rüya tabirleri, rüya da gördüğünüz nesnelerin ve eylemlerin anlamlarının saptanmasıdır. Bu çalışma psikanalizle ve çeşitli mistik ve ezoterik ekollerle aynı anlamı taşımazlar veya aynı şekilde yapılmamaktadırlar. Birçok eski kültürde rüya görme doğaüstü bir iletişim veya ilahî bir müdahale olarak kabul edilmiş olduğundan, rüyaların içerdiklerine inanılan mesajlar birtakım yöntemler kullanılarak çözülmeye çalışılmıştır. Eski Yunanlılar inşa ettikleri Asklepion denilen tapınak veya sağlık sitelerinde rüyaların yorumlanmasını da içeren çeşitli psikolojik çalışmalarda bulunmuşlardır. Bazı kızılderili kabilelerinde olgunlaşma ayinlerinde kişi bir rehber rüya görene dek oruç tutmak ve dua etmek zorunda bırakılırdı. Günümüzde de çeşitli psikoloji ekolleri rüyaların anlamlarına ilişkin çeşitli varsayımlar ortaya atmışlardır. Rüya yorumu 19. yy.’ın sonlarından itibaren psikoanalizin bir parçası olmuştur.

telefonla-konusmak

Tabire ait 2 yorum yer almaktadır Yorumlara git

  1. dilan /

    rüyamda evde yalnızdım eski sevgilim hakkında telefonda knsuyordum sonra kapı çaldı delikten baktım kapıcıydı sonra kapıyı açtım ve onn kılığına girmiş cindi sonra kapıyı kapattım ama kapatmama rağmen kapanmadı açıldı tekrar bana zarar verecekken uyandım bu rüyanın yorumu ne rica etsem açıklar mısınz?

  2. nur /

    rüyada telefonla konuşmak elimde valiz var o anda 2 arkadaşımda orda,telefonum çalıyo annemle konuşuyorum yokuş yukarı çıkılması imkansız ordan telfonla konuşurkn valizi çıkarıyo)lunaparkın dışındn tırmanıyorm,sürekli merdivenlerdn çıkıyorum ama bitmiyo tırmandığım yerlerde işçiler falan da var.en tepeye geliyorum bi işçi burdan aşağı lunaparkın içine inmen gerekiyo diyo ama inmek tehlikeli direk ölürüm çok yüksekteyim.atlamam gereken yerdede büyük bilyeler var.atlıyorum allahım yardım et diyorum hiç bişey olmuyo

Tabire yorum yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.